Trail dolinom rijeke Soče

PLANINARSKA TURA

Izvor Soče – Trenta – Soča – Bovec

DULJINA TRASE

Ukupna dužina staze je oko 25 km. Staza prati rijeku soču od izvora do grada Bovec.

TRAJANJE HODA

Otprilike 7 sati + pauze

ZAHTJEVNOST IZLETA / TEŽINA STAZE

Kondicijska K-2 (umjereno teško), tehnička T-1 (ne zahtjevno)

OBAVEZNI DOKUMENTI

Planinarska iskaznica, osobna i zdravstvena iskaznica

PREHRANA

Hrana iz vlastitih ruksaka

POTREBNA OPREMA

Standardna planinarska oprema, zaštita od sunce / kiše… Uzmite i kupaće kostime, ako bude vruće osvježit ćemo se u Soči.

PRIJAVE

Četvrtkom u 18 sati u prostoriji Društva, Šenoina 1 (podrum) do 30. lipnja 2022.

Bojana Balog 099 22 22 900

Odazivom na izlet svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da ima plaćenu članarinu za tekuću godinu, da prihvaća ovaj program, da izletu pristupa na osobnu odgovornost te da će se u skladu sa planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Organizator zadržava pravo izmjene programa izleta obzirom na objektivne okolnosti na terenu te u slučaju nepredviđenih okolnosti.