Radna akcija i druženje

Planinarska kuća "Rudi Jurić" HPD Bilo Koprivnica
Planinarska kuća “Rudi Jurić” na Pesku

Došlo je vrijeme da svoje radne aktivnosti i druženje koje uvijek prati isto usmjerimo na planinarsku kuću “Rudi Jurić” na Peseku.

PLANINARSKA KUĆA „RUDI JURIĆ“

RADNA AKCIJA I DRUŽENJE

Subota, 16. srpnja 2022.

OKUPLJANJE

Markacisti

U 8.40 sati ispred Željezničkog kolodvora Koprivnica.
Ukoliko se okupi dovoljan broj zainteresiranih planinara podijeliti ćemo se u više grupa.
Jedna grupa bi išla vlakom do Subotice – čistila i markirala KPP do Pl. kuće Rudi Jurić.
Druga grupa bi išla autima do Razbojišta – čistila i markirala KPP do Pl. kuće Rudi Jurić.
Ostali mogu vlakom, biciklom ili automobilom do Pl. kuće Rudi Jurić gdje je potrebno čišćenje
okoliša, uređenje ograde ….
Tko želi ići autom do Razbojišta neka se javi u prostorijama HPD “Bilo“ Koprivnica kako bi se
lakše dogovorili oko prijevoza.

POLAZAK VLAKA

U 9.02 sati. Vožnja do stanice Kunovac – Subotica do 9.08 sati. Cijena karte 9,90 kn.

USPON

Iz Subotice do Planinarske kuće Rudi Jurić oko 1 sat.

Alat i ostali pribor je osiguran. Sa sobom ponesite radne rukavice i malo dobre volje!

ODMOR

Zajedničko druženje i zasluženi gablec na terasi planinarske kuće Rudi Jurić.
Hrana i napitci iz ruksaka. Vatra osigurana, pa tko želi može ponijeti i „nešto konkretno“ po
vlastitim željama za ispeći (kobase, jeger, špek…).

SILAZAK

Od planianrske kuće „Rudi Jurić“ preko Crne gore do Koprivnice – oko 2 sata

NAPOMENA

Svaki član Društva obvezan je prisustvovati tijekom godine barem na jednoj radnoj
akciji.

U slučaju izrazito lošeg vremena (kiša) radna akcija se odgađa.

NAPOMENA

Odazivom na izlet svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da prihvaća ovaj program, da izletu pristupa na osobnu odgovornost te da će se u skladu sa planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Organizator zadržava pravo izmjene programa izleta obzirom na objektivne okolnosti na terenu te u slučaju nepredviđenih okolnosti.