Prvi izlet nakon pauze

BILOGORA

Anin vrh (303 m)

06. lipnja 2020., subota

Kuća se nalazi na vršnom grebenu Bilogore, na raskrižju makadama Jagnjedovec, Javorovac i Gornji Mosti.

VISINSKA RAZLIKA

oko 140 m

TEŽINA

Lagana staza

U 08:00 sati s parkirališta ispred Društvenog doma u Draganovcu. Tko želi može doći u vlastitoj organizaciji pješke, vlakom, biciklom, autom.

USPON

(oko 2 sata + odmor) Od Draganovca do planinarske kuće Anin vrh.

Kod planinarske kuće Anin vrh predviđen je višesatni odmor i druženje planinara. Tko želi može pomoći u akciji uređenja i čišćenja kuće i okoliša. Alat i ostali pribor je osiguran.

Hrana i napitci iz ruksaka. Vatra osigurana, pa tko želi može ponijeti i “nešto konkretno” po vlastitim željama za ispeći (kobase, jeger, špek…).

SILAZAK

(1.5 sata + odmor) Od planinarske kuće Anin vrh povratak drugom stazom do Draganovca.

NAPOMENA

svaki član Društva obvezan je prisustvovati tijekom godine barem na jednoj radnoj akciji.

Sa sobom ponesite radne rukavice i malo dobre volje!

U slučaju izrazito lošeg vremena (kiša) radna akcija se odgađa.

Molimo sve planinarke i planinare da se tokom izleta pridržavaju propisanih epidemioloških mjera.

NAPOMENA

Odazivom na izlet svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da prihvaća ovaj program, da izletu pristupa na osobnu odgovornost te da će se u skladu sa planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Organizator zadržava pravo izmjene programa izleta obzirom na objektivne okolnosti na terenu te u slučaju nepredviđenih okolnosti.