Veliko priznanje Hrvatskog planinarskog saveza

Drage BILOvke i BILOvci,

zadovoljstvo nam je i velika čast obavijestiti Vas o iznimno lijepoj vijesti koja nam je iz Hrvatskog planinarskog saveza stigla u poštanski sandučić. Da ne duljimo, sadržaj pisma prenosimo u cijelosti.

Poštovani,

na kraju svake godine, Izvršni odbor Hrvatskog planinarskog saveza tradicionalno održava svečanu Novogodišnju sjednicu na kojoj se uz osvrt na rad u posljednjih 12 mjeseci, dodjeljuju i posebna priznanja Izvršnog odbora HPS-a planinarskim društvima i pojedincima za postignute uspjehe u tekućoj godini.

Zadovoljstvo nam je, obavijestiti Vas da ste u 2018. godini u kategoriji “Najuspješnija planinarska udruga” proglašeni najboljom od svih 347 članica registriranih u Hrvatskom planinarskom savezu.

Molimo za vašu nazočnost na Novogodišnjoj sjednici kako bismo mogli predati priznanje i skromne poklone u ponedjeljak, 17. prosinca 2018. u 18,00 u Domu HPS-a, Kozarčeva 22, Zagreb.

Glavni tajnik HPS-a                                           Predsjednik IO HPS-a

Darko Berljak                                                       Vladimir Novak