Radna akcija – planinarska kuća Anin vrh

izvor: arhiva fotosekcije

PLANINARSKA KUĆA “ANIN VRH”

RADNA AKCIJA MARKIRANJA I UREĐENJA PLANINARSKIH STAZA

Subota, 2. ožujka 2019.

Kuća se nalazi na vršnom grebenu Bilogore, na raskrižju makadama Jagnjedovec, Javorovac i Gornji Mosti.

PRIJEVOZ:

okupljanje kod prostorija društva u 08:00 sati i prijevoz osobnim automobilima (javite se vozači!!!) do odredišta prema dogovoru (Petrov dol, Glogovac, Anin vrh)

Molimo sve koji žele sudjelovati u radnoj akciji i one koji će voziti neka se upišu u prostorijama društva ili jave predsjedniku društva.

RADOVI:

– markiranje i čišćenje prilaza Planinarskoj kući Anin vrh iz smjera Glogovca i Draganovca

– čišćenje i uređenje područja Stankovog vrha s prilaznim stazama

– čišćenje i uređenje Planinarske kuće Anin vrh

Ponesite radne rukavice i malo dobre volje!

ODMOR:

zajedničko druženje i zasluženi gablec u Planinarskoj kući Anin vrh

Hrana i napitci iz ruksaka. Vatra osigurana, pa tko želi može ponijeti i “nešto konkretno” po vlastitim željama za ispeći (kobase, jeger, špek…).

NAPOMENA:

svaki član Društva obvezan je prisustvovati tijekom godine barem na jednoj radnoj akciji.

U slučaju izrazito lošeg vremena (kiša), radna akcija se odgađa.

NAPOMENA: Odazivom na izlet svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da prihvaća ovaj program, da izletu pristupa na osobnu odgovornost te da će se u skladu sa planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Organizator zadržava pravo izmjene programa izleta obzirom na objektivne okolnosti na terenu te u slučaju nepredviđenih okolnosti.