Radna akcija – Planinarska kuća “Anin vrh”

izvor: arhiva fotosekcije

PLANINARSKA KUĆA “ANIN VRH”

RADNA AKCIJA I DRUŽENJE

Subota, 06.04.2019.

Kuća se nalazi na vršnom grebenu Bilogore, na raskrižju makadama Jagnjedovec, Javorovac i Gornji Mosti.

PRIJEVOZ:

Okupljanje kod prostorija društva u 8.00 sati i prijevoz osobnim automobilima (javite se vozači!!!)

Kod planinarske kuće “Anin vrh” predviđena je radna akcija čišćenja kuće i okoliša. Alat i ostali pribor je osiguran.

ODMOR:

zajedničko druženje i  zasluženi gablec u Pl. kući “Anin vrh”

Hrana i napitci iz ruksaka. Vatra osigurana, pa tko želi može ponijeti i “nešto konkretno” po vlastitim željama za ispeći (kobase, jeger, špek…).

NAPOMENA

svaki član Društva obvezan je prisustvovati tijekom godine barem na jednoj radnoj akciji.

Sa sobom ponesite radne rukavice i malo dobre volje!

U slučaju izrazito lošeg vremena (kiša) radna akcija se odgađa.

NAPOMENA: Odazivom na izlet svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da prihvaća ovaj program, da izletu pristupa na osobnu odgovornost te da će se u skladu sa planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Organizator zadržava pravo izmjene programa izleta obzirom na objektivne okolnosti na terenu te u slučaju nepredviđenih okolnosti.