RADNA AKCIJA I DRUŽENJE

Radna akcija

PLANINARSKA KUĆA „RUDI JURIĆ“

Subota, 02.09.2017.

Svake prve subote u mjesecu planirana je radna akcija i druženje kod Planinarske kuće “Rudi Jurić”. Ove subote planirana je akcija košnje i čišćenja okoliša kućice. Nakon radnog dijela predviđeno je druženje i uživanje u prirodi.

PRIJEVOZ: u vlastitoj organizaciji – pješke, vlakom, biciklom, autom

Ukoliko se odlučite na vlak i pješačenje nekoliko kratkih uputa.

TEŽINA

Lagana staza

vlakom u 8:42 sati sa željezničkog kolodvora u Koprivnici (doći malo ranije da se stigne kupiti karta).

Kupnja karte za vlak, cijena 10.40 kn.

Polazak vlaka u 8.42 sati.

Vrijeme hoda: P. Subotica – pl.kuća 1,30 sati, pl.kuća – Crna gora 2 sata.
Od Crne gore do centra Koprivnice ima još oko 45 minuta hoda.

Sumarno:  ukupno oko 4,5 sati hoda kao što je uobičajeno vrijeme hodanja na izletima na koje idemo autobusom.

Kod pl. kuće „Rudi Jurić“ predviđena je radna akcija čišćenja kuće i okoliša. Alat i ostali pribor je osigurano. Nakon radne akcije odmor i druženje.

Hrana i napitci iz ruksaka. Roštilj je spreman, drva su u šupi – tko želi može ponijeti i „nešto konkretno“ po vlastitim željama (kobase, jeger, špek…).

NAPOMENA: svaki član Društva obvezan je prisustvovati tijekom godine barem na jednoj radnoj akciji.

Sa sobom ponesite radne rukavice i malo dobre volje!

U slučaju izrazito lošeg vremena (kiša) radna akcija se odgađa.

NAPOMENA: Odazivom na izlet svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da prihvaća ovaj program, da izletu pristupa na osobnu odgovornost te da će se u skladu sa planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Organizator zadržava pravo izmjene programa izleta obzirom na objektivne okolnosti na terenu te u slučaju nepredviđenih okolnosti.