Posljednje pripreme za 25. planinarsku kestenijadu u Podravini

Radna akcija

Molimo vas da se odazovete u što većem broju na radnu akciju jer je povodom održavanja 25. planinarske kestenijade 07.10.2017. potrebno puno priprema i radova kako bi se naši gosti i mi osjećali ugodnije. Družimo se i hodamo po Koprivničkom planinarskom putu od Podravske Subotice KT-1 do Crne gore KT-2. Kod kućice obavimo predviđene radove na čišćenju, uređenju i uljepšavanju kućice i okoliša za potrebe Kestenijade, a nakon toga imamo dovoljno vremena za planinarsko druženje.

PLANINARSKA KUĆICA „RUDI JURIĆ“

RADNA AKCIJA

-uređenja planinarske kućice i okoliša za Kestenijadu-

Subota, 30.rujna 2017.

TEŽINA

Lagana staza

vlakom u 8:42 sati sa željezničkog kolodvora u Koprivnici (doći malo ranije da se stigne kupiti karta).

Okupljanje na željezničkom kolodvoru u Koprivnici u 8:30 sati.

Kupnja karte za vlak, cijena 10.40 kn.
Polazak vlaka u 8.42 sati.

Vrijeme hoda: P. Subotica – pl.kuća 1,30 sati, pl.kuća – Crna gora 2 sata.
Od Crne gore do centra Koprivnice ima još oko 45 minuta hoda.

Sumarno:  ukupno oko 4,5 sati hoda kao što je uobičajeno vrijeme hodanja na izletima na koje idemo autobusom.

Tko želi može doći i svojim prijevozom direktno do kućice, ili se za prijevoz dogovoriti četvrtkom u prostorijama Društva.

Kod pl. kuće „Rudi Jurić“ predviđena je  radna akcija čišćenja kućice i okoliša. Alat i ostali pribor je osigurano. Nakon radne akcije odmor i druženje.

Roštilj je spreman, drva su u šupi – tko želi može ponijeti i „nešto konkretno“ po vlastitim željama (kobase, jeger, špek…).

NAPOMENA

svaki član Društva obvezan je prisustvovati tijekom godine barem na jednoj radnoj akciji.

Sa sobom ponesite radne rukavice i malo dobre volje!

NAPOMENA: Odazivom na izlet svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da prihvaća ovaj program, da izletu pristupa na osobnu odgovornost te da će se u skladu sa planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Organizator zadržava pravo izmjene programa izleta obzirom na objektivne okolnosti na terenu te u slučaju nepredviđenih okolnosti.