Održana prva radna akcija na novoj planinarskoj kući

U subotu, 25. studenoga 2017. vrijeme je bilo povoljno za održavanje prve radne akcije na novoj planinarskoj kući.

Radnoj akciji odazvalo se 20-ak članova HPD “Bilo” Koprivnica jer je mnoge zanimalo gdje se nalazi i kako izgleda naša nova planinarska kuća. Prije početka radova, predsjednik društva, Ivica Kušek – Hans, okupljene je članove proveo po samoj kući, a zatim i po “našem” terenu, uz opaske što sve treba i kako će se urediti.

Sada imamo po jednu kuću na svakom kraju koprivničkog planinarskog puta, rekao je Hans. Kad radovi oko kuće budu gotovi, bit će kao bombon! Kako to za sada izgleda možete vidjeti iz priloženih fotografija.

Napominjemo da svaki član HPD “Bilo” Koprivnica ima obavezu barem 1 godišnje odazvati se na radnu akciju u okviru društva.