Noćni pohod s HPD “BILO” – OTKAZANO

Izvor: coolofthewild.com

Obavještavamo članove društva da se noćni pohod otkazuje zbog lošeg vremena. Umjesto do Šumarske kućice, Sveti Nikola u petak, 08. prosinca, dolazi u prostorije društva u 18:00 sati, gdje je organizirano prigodno druženje. Radujemo se vašem dolasku!

08.12.2017. (petak)

Radujmo se zajedno nadolazećim Blagdanima!

Poziv svim prijateljima / planinarima na  NOĆNI POHOD  08.12.2017.

Sv. Nikola nam kuca na vrata i daruje sve koji u njega vjeruju bar na trenutak…..

18:00 h ispred prostorija HPD  BILO  Šenoina 1

Put pohoda bit će cestom prema Crnoj gori pa dalje planinarskom stazom do Šumarske kućice na Vinici (tzv. prva baraka).

Potrebno ponijeti:

• noćna lampa

• poklončić (koji će nekog razveseliti)

• hranu i piće koje ćemo svi zajedno podijeliti.

POVRATAK

22:30 h

Veselim se ponovnom druženju s Vama!

VODIČ

Karolina  Španiček

NAPOMENA

Odazivom na izlet svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da prihvaća ovaj program, da izletu pristupa na osobnu odgovornost te da će se u skladu sa planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Organizator zadržava pravo izmjene programa izleta obzirom na objektivne okolnosti na terenu te u slučaju nepredviđenih okolnosti.