Izložba fotografija “Bilovci u planini” u knjižnici i čitaonici “Fran Galović” Koprivnica

koprivnički planinarski put markacija trase
Koprivnički planinarski put markacija trase

U knjižnici i čitaonici “Fran Galović” u Koprivnici danas je postavljena izložba fotografija “Bilovci u planini”. Izložba se nakon kratkog boravka u Novigradu Podravskom vratila u Koprivnicu te naše fotografije možete vidjeti u izlogu knjižnice. U postavljanju fotografija sudjelovali su članovi fotosekcije Neven Adamović i Dunja Lukavečki, tajnica Tamara Telic i blagajnica Jadranka Čiček. Naše fotografije na ovoj lokaciji možete pogledati do početka kolovoza kada se one sele na drugu lokaciju.

Izložbom planinarskih fotografija članova HPD-a „BILO“ Koprivnica potiče se zdrav način života kroz kretanje i boravak u planini te promovira rad planinarskog Društva.

Ukoliko Vas ova izložba potakne da saznate nešto više o planinarskom društvu „BILO“ i o planiranim izletima u 2017. godini slobodno nas posjetite u prostoriji Društva, Šenoina 1 (podrum) svakog četvrtka od 18 do 19 sati, ili se više informirajte na ovoj web stranici.

Radujemo se Vašem dolasku.

Fotografije: Tamara Telic