Druženje s “Laticama”

Druženje kod planinarske kuće “Rudi Jurić” / foto: Dražen Novačić

U subotu 12.05.2018. bili smo domaćini Udruzi osoba s intelektualnim poteškoćama  „Latice“. Naime, „Latice“ su izrazile želju da svoj 6. susret psihodramske grupe održe na otvorenom, kod naše kućice „Rudi Jurić“.

U dobrom društvu

Bilo nam je drago što smo im mogli izaći u susret i ispuniti želju da njihovo druženje bude u prirodi, okruženi zelenilom i nažalost dosadnim komarcima. No to nije sprečilo da 22 člana Udruge „Latice“ prošeću prirodom i opuste se.

Nakon pozdravnih riječi tajnice Društva, pića dobrodošlice te obaveznog upisa u knjigu službeni dio je mogao početi.

Nakon što je radionica završila uslijedilo je veselo druženje uz pečenje kobasica na našem ognjištu. Ivan se pobrinuo da domaćini imaju dovoljno svega, a Marica je na kraju održala interaktivno predavanje u vezi planinarenja i s nekolicinom prisutnih uspjela je postaviti šator.

Udruga nam se zahvalila na gostoprimstvu, a nama su bila ispunjena srca što smo im pomogli u realizaciji njihovog projekta.

Dođite nam opet!

Tekst: Tamara Telic