Sastanci

Članovi se sastaju u Društvenoj prostoriji Ulica Augusta Šenoe 1 (podrum), Koprivnica, svakog četvrtka od 18 do 19 sati

Na našim sastancima:

• učlanjujemo nove članove i obnavljamo članarinu,
  • dajemo detaljne planove za pojedini izlet,
  • razmijenjujemo informacije vezane uz planirane izlete,
  • upisujemo prijave za izlete,
  • razmjenjujemo iskustva i fotografije s održanih izleta,
  • družimo se…

Po potrebi i interesu članova, organiziramo prezentacije, promocije i slične aktivnosti.

Svake prve subote u mjesecu družimo se kod planinarske kuće “Rudi Jurić” što je navedeno u planu izleta i u kalendaru. Redovito se radi na održavanju kuće, čišćenju i uređenju njena okoliša, kao i održavanju Koprivničkog planinarskog puta. U tim se prigodama, po potrebi, održavaju i praktične edukacije, prvenstveno za nove članove.

Uglavnom polazimo vlakom do stanice Kunovec – Subotica te idemo pješice do pl. kuće (oko 1 sat hoda).

Nakon druženja, edukacije ili radne akcije, odlazimo Koprivničkim planinarskim putem natrag u Koprivnicu (oko 3 sata hoda).

Do planinarske kuće “Rudi Jurić” možete doći i u vlastitom aranžmanu – pješice, trčeći, biciklom, rolama, a i automobilom preko Vinice. Ovo posljednje najmanje preporučamo.