Prvomajska biciklijada / planinarenje na Anin vrh

BK „ROTOR“ I HPD „BILO“ POZIVAJU VAS NA

PRVOMAJSKU  BICIKLIJADU ILI PLANINARENJE NA ANIN VRH

Provedite 1. svibnja u prirodi, na šuštavim stazama naše Bilogore, piknik na livadi kod planinarske kuće „Anin vrh“ u suradnji BK „Rotor“  i HPD „BILO“

Kuća  se nalazi na vršnom grebenu Bilogore, na raskrižju makadama Jagnjedovec, Javorovac i Gornji Mosti.

Prema vlastitim mogućnostima i opremljenosti izaberite biciklijadu ili planinarenje:

BICIKLIJADA U ORGANIZACIJI  BICIKLISTIČKOG KLUBA “ROTOR“

1. Start u 09.00 sati sa Zrinskog trga u Koprivnici ( doći na trg malo ranije)
  2. Dužina staze do vrha oko 16 km-asfalt/makadam
  3. Težina srednje/lagano
  4. Povratak u grad organizirano ili prema vlastitom izboru puta

PLANINARENJE U ORGANIZACIJI  HRVATSKOG PLANINARSKOG DRUŠTVA  „BILO“

1. Polazak u 08.30 sati ispred Društvenog doma u Draganovcu (dolazak do doma u vlastitoj organizaciji pješice, autom , biciklom malo prije polaska)
  2. Dužina kružne staze uspon/silazak oko 14 km, asfalt/šumska staza/makadam
  3. Težina – lagano, vrijeme hodanja do kuće 2 sata laganim tempom, vrijeme potrebno za silazak 2 sata
  4. Oprema – odjeća prema vremenskim uvjetima, obuća- čvršće cipele ili patike(ne starke), voda, hrana prema vlastitim potrebama, mala dekica za livadu za slučaj da nestane mjesta za sjedenje, (lopta, frizbi, bagminton)

Predviđeno vrijeme dolaska na planinarsku kuću „Anin vrh“ je oko 11 sati, zadržavanje na kući do 2 sata, povratak na mjesto polaska oko 15 sati

Hrana i piće

Ugostiteljska ponuda hrane – roštilj kobasice i hot-dog, piće i kava

Logorska vatra – mogućnost da sami pečete vlastite kobasice, jeger , špek na štapu

Ili hrana i piće iz ruksaka.

Partner organizatora: Jamnica

Veselimo se vašem odazivu i zajedničkom druženju!

Sudjelovanje na vlastiti odgovornost. Sudjelovanjem prihvaćate mogućnost da budete fotografirani i da vaše fotografije budu objavljene na mrežnim stranicama Društva ili javnim portalima.